Опрос
Тип улюбленої приманки?
Всього відповідей: 35

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Ловля щуки з берега
У вас є бажання зловити зубасту хижачку, але немає човна? Не біда! Ми дамо вам кілька порад, як можна це зробити з берега.

Ловля щуки з берега, зазвичай починається з вибору місця лову та снасті. Якщо берег заріс очеретом, тоді шукаємо прогалину. А якщо берег чистий, тоді нам потрібні острівці рослинності, коряжник, латаття. Щука нападає із засідки тому й ховається в таких місцях.

З снастей виберемо донку. Вона проста і не займає багато місця. Котушка, волосінь, грузило і повідець. От і все нехитре пристосування. Повідець обов’язково повинен бути сталевий, щоб зубаста хижачка його не перекусила. На кінці повідця трійник. Я використовував трійник «Nils Master» з довгою цівкою 2,7 см.

При спущеною з котушки волосінь, збирається «кільцями» в руку. Опускається на землю, потім, утримуючи котушку в лівій руці, в праву – грузило і повідець, де вже знаходиться наживка, і сильним рухом кидаємо в потрібному напрямку.

Пару слів про таку необхідну в риболовлі річ, як сачок.
Сачок для щуки повинен бути досить глибоким (приблизно 1 м) і широким (27-36 см), з довгою ручкою, 1,5 і більше метрів (іноді сачок, замінюють багорчик).

Отже, витягуючи здобич сачком важливо, щоб щука потрапила в нього головою, але не хвостом, інакше щучий хвіст – це єдине, що ви побачите на останок.

Ловля з берега нерідко дуже мало відрізняється від лову жерлицями – донок може бути скільки рибальській душі завгодно.

Тепер трохи про наживки.

Збираючись за щукою, не забувайте, що вона хижак і поїдає інших риб, а значить, ловити її краще на живця або на те, що на нього схоже.


Ловля щуки на живца – метод більш ефективний, ніж ловля на штучні приманки і неживу рибу. Мертва рибка у вигляді приманки гарна своєю «пристосованістю» до умов риболовлі. Щука йде на м’ясо не тільки річкових риб, але і морських. Сардинка, снеток, макрель, оселедець, тунець – все це йде як нежива наживка. Вони зручні для різноманітної обробки – за допомогою звичайної фарби для тканини морська рибка, незалежно від форми, забарвлення і розміру, легко змінює колір (особливо хороший синій колір – його щука бачить краще за всіх на глибині). Зараз з’явилися щучі приманки навіть зі спеціальним запахом! І все для того, щоб ефективно взято з udilka.com впливати на зір, нюх і здатність щуки вловлювати і реагувати на вібрації.

Мінус цього способу виявляється в тому, що щука, риба не тільки чутлива до різноманітних подразників, а й розумна – вона здатна навчитися остерігатися неживої наживки – адже вона означає для неї небезпеку. Ну і ще, якщо щука кілька раз спробувала м’ясо однієї і тієї ж риби, вона може в подальшому на неї не йти.

Категорія: Мої статті | Додав: Alekcey1 (18.01.2014)
Переглядів: 773 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright Персональный сайт © 2025 год При копирование материала ссылка на источник обязательна Безкоштовний хостинг uCoz Уникальные шаблоны для uCoz
4Script.3dn.ru